Hakkımızda

KOBİ’lerin; KOSGEB destekleri, KOBİ kredileri ve dijital pazarlama hakkında merak ettiği sorulara cevap bulabileceği haber platformudur.

KOBİ’lerin dijital dünyada var olması, etkin bir dijital strateji belirlemesi ve dijitalin sağladığı avantajlardan faydalanması adına Kobisoruyor.com, içeriklerinde dijital dönüşümün tüm adımlarını inceleyip, güncel gelişmelerle şekillendirdiği strateji ve taktiklerle KOBİ’lere yön göstermeyi hedefliyor.

Kobisoruyor.com, KOBİ ve esnafların işini büyütmek için aradığı kredi ve hibe gibi desteklere, sektörel gelişmelere ve dijital dönüşüme dair içerikleriyle KOBİ’lerin doğru ve bütüncül bilgiye ulaşmasını sağlar.

İşini büyütmek isteyen ancak yeterli finansmanı olmayan KOBİ ve esnafların yararlanabileceği krediler, teşvikler ve devlet destekleri konusunda son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kobisoruyor.com, sadece haber sitesi olup; sitemizde kesinlikle kredi imkanı sunulmamaktadır. Bu nedenle site üzerinden (yorumlarda) sizlere kredi vereceğini taahhüt eden kişilere itimat etmeyiniz. Bu konuda doğabilecek olumsuzluklardan kesinlikle kobisoruyor.com sorumlu değildir.